Gizlilik Politikası

Denpar Makina, websitesine (www.denpar.com) kayıtlı üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve üyelerin sahip olduğu hakları, aşağıdaki gibi sıralamıştır:


1. Üyelerin e-posta adresleri hiçbir gerekçe ile Denpar ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Verilen üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, üye onayı olmadığı takdirde dışında diğer üyelere açılmayacaktır.
3. Sisteme girilen tüm bilgiler yalnızca giriş yapan üye tarafından görüntülenebilir ve/veya değiştirilebilir. Bir üyenin bir başka üyenin bilgilerini görüntülemesi ya da değiştirmesi mümkün değildir.
4. Üye kaydı yaptıran kullanıcılar zorunlu alan olarak belirtilmiş alanlar dışındaki alanları doldurmak zorunda değildir. Zorunlu alan dışında kalan bilgilerin paylaşılması üye kaydı yapan kullanıcıların inisiyatifindedir.
5. Sitemizden yapılan alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri kesinlikle Denpar kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler ile üyelerimizin kişisel hakları tarafımızca teminat altına alınmıştır.


Denpar Güvenlik Politikası:

Denpar, websitesi müşterilerinin güvenli bir şekilde ve rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemdeki 128 bit SSL, kredi kartı bilgilerini üçüncü şahısların tespitinden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde siteme girilen kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Denpar hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.