Denpar Makina şirketi, denizcilik ve diğer sektörlerdeki tecrübelerini bir araya getiren kurucularıyla 1995 yılında kuruldu. O tarihten beri sürdürdüğü müşteri odaklı, ciddi ve sorumlu çalışma tarzı sonucunda sektörde saygın bir konuma geldi. Denpar yaptığı her işte önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışır. Şirketin müşteri ilişkilerinde benimsediği ana prensip güvenilir bir şekilde onların talep ve gereksinimlerini karşılamaktır. Dolayısıyla müşterilerimizin ürün ve servis kalitemiz hakkındaki olumlu görüşleri şirketimiz için en hakiki kıymettir.

Kuruluş döneminde YANMAR dizel motorları ve KOHLER deniz jeneratörlerinden oluşan ürün gamı, zaman içinde tersanelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusundaki teknolojileri kapsayacak yönde genişlemiştir. Günümüzde tekne dengeleme sistemleri, su jetleri, klimalar ve soğuk odalar, yelken vinçleri ve ekipmanları, güverte vinçleri, pasarellalar ve çeşitli kapılar, özel pervaneler ve akıllı denetim sistemleri gibi kategorilerdeki ürünleriyle dünyaca saygın pek çok marka Denpar kataloğundaki yerini almaktadır.

Denpar’ın kendini sürekli geliştirme felsefesi tüm şirket kadrosuna sirayet etmiştir. 1995’ten bugüne şirketimiz personel eğitimi, servis ve depolama konularında hep daha ilerisini hedef koymuştur. Servis teşkilatımız gelişen teknoloji ve değişen tekne kullanımı şartlarının doğurduğu ihtiyaçlara yanıt verecek düzeye ve ehliyete yükseltilmiştir.

Denpar müşteri odaklı iş anlayışını taviz verilmez bir misyon olarak benimsemiş olup faaliyetlerini bu anlayışla sürdürme konusunda kararlıdır. Unutmayınız; deniz şakaya gelmez… Biz de işimizi ciddiye alıyoruz.