Duyurular (Announcements)
YANMAR MOTORUNUZUN 2 + 3 YIL GARANTİ ŞARTLARI

YANMAR, belirli modellerinde geçerli olan 3 yıl uzatılmış garanti periyodunu kısa bir süre önce kendi websitesinden duyurmuştu. Bu 3 yıl uzatılmış garanti sadece gezi amaçlı kullanımları kapsamaktadır. Aşağıdaki modeller, ön şartlar yerine getirildiği sürece, 3 yıl uzatılmış garantinin kapsamı dahilindedir:

YANMAR 1GM10, 2YM15, 3YM20, 3YM30AE, 3JH5E, 4JH5E, 4JH4-TE, 4JH4-HTE, 4JH3-DTE: Son kullanıcıya satışı 1 Temmuz 2015'ten itibaren olan motorlar.
YANMAR 4JH45, 4JH57, 4JH80, 4JH110: Seri numarasından bağımsız; son kullanıcıya ait tüm motorlar.

Bu uzatılmış garantiden faydalanmak isteyen motor sahiplerinin orijinal yedek parça ve yağ / antifiriz kullanması; ayrıca tamir ve bakım işlerini yalnızca yetkili servislere yaptırmaları gerekmektedir. YANMAR uzatılmış garanti taleplerinde bu prosedürlere uyulduğunu belgelerle tespit etmek isteyecektir.


Online mağazamızda bulunan parçalara ilaveten ihtiyacınız olan tüm YANMAR yedek parçaları için bize ve yetkili servislerimize ulaşabilirsiniz. Türkiye'deki YANMAR yetkili servis ağını ise buradan görüntüleyebilirsiniz.


Bu ve YANMAR ile ilgili tüm sorularınız için bize başvurabilirsiniz.


HARKEN REFLEX™ SARMA SİSTEMİ
HARKEN'den Spinnaker, Gennaker ve Code-0 Yelken Sarma Sisteminde Devrim!

Yeni HARKEN Reflex sarma sistemi, özel dizayn güçlü ve hafif gövde üzerinde hızlı şekilde değiştirilebilen modüler T – adaptörler sayesine tek bir tahrik ünitesi farklı yelkenlerin kontrolünde kullanılabilir.

Özel Torsiyon Kablosu

Burulmaya karşı dayanıklı Harken’in patenli yeni özel dizayn torsiyon kablosu;  polyester iç cidar, örgülü paslanmaz çelik ceket ve polyester dış kılıftan oluşmakta olup Furler gövdesinden gelen torsiyonel torku çok hızlı şekilde üst Sviwel aktarmaktadır. Bu özelliği sayesinde Reflex Furler sisteminin kalbi hükmündedir.

Yapılan testlerde Harken Torsiyon kablosunun piyasadaki diğer kablolara nazaran üzerindeki torku üst Sviwel’e iki kat daha hızlı aktarıldığı kanıtlanmıştır.