Hakkımızda
 Denpar Makina şirketi 1995 yılında denizcilik ve diğer sektörlerdeki tecrübelerini bir araya getiren dört ortak tarafından kuruldu. O tarihten beri sürdürdüğü müşteri odaklı, ciddi ve sorumlu çalışma tarzı sonucunda sektörde saygın bir konuma geldi. Denpar yaptığı her işte önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışır. Şirketin müşteri ilişkilerinde benimsediği ana prensip güvenilir bir şekilde onların talep ve gereksinimlerini karşılamaktır. Dolayısıyla müşterilerimizin ürün ve servis kalitemiz hakkındaki olumlu görüşleri şirketimiz için en hakiki kıymettir.

Kuruluş döneminde YANMAR dizel motorları ve KOHLER deniz jeneratörlerinden oluşan ürün gamı, zaman içinde tersanelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusundaki teknolojileri kapsayacak yönde genişlemiştir. Günümüzde tekne dengeleme sistemleri, su jetleri, klimalar ve soğuk odalar, yelken vinçleri ve ekipmanları, güverte vinçleri, pasarellalar ve çeşitli kapılar, tatlı su yapıcıları, su altı aydınlatma sistemleri, özel pervaneler ve akıllı denetim sistemleri gibi kategorilerdeki ürünleriyle dünyaca saygın pek çok marka Denpar kataloğundaki yerini almaktadır.

Denpar’ın kendini sürekli geliştirme felsefesi tüm şirket kadrosuna sirayet etmiştir. 1995’ten bugüne şirketimiz personel eğitimi, servis ve depolama konularında hep daha ilerisini hedef koymuştur. Servis teşkilatımız gelişen teknoloji ve değişen tekne kullanımı şartlarının doğurduğu ihtiyaçlara yanıt verecek düzeye ve ehliyete yükseltilmiştir.

Denpar müşteri odaklı iş anlayışını taviz verilmez bir misyon olarak benimsemiş olup faaliyetlerini bu anlayışla sürdürme konusunda kararlıdır. Unutmayınız; deniz şakaya gelmez… Biz de işimizi ciddiye alıyoruz.


Denpar Makina was founded in 1995 by four partners joining their experiences in boatbuilding and technical expertise. Since day one its "customer-first" approach to doing business combined with its resolute and serious attitude has gained it a trustworthy reputation in the industry. In every business Denpar's number one priority is customer satisfaction. The company's outlook to customer relations comprises addressing their needs and requests in a reliable and timely manner. Hence our customers' positive opinion of our product and service quality constitutes our greatest asset.

Consisting of YANMAR diesel engines and KOHLER diesel generators in the beginning, our product line has expanded in harmony with the evolving requirements of the yacht building industry. Today, various product lines such as stabilizers, water jets, air conditioning units, sail winches, pasarellas and doors, freshwater makers, underwater lights, custom propellers and advanced vessel monitoring systems take their place in our catalogue.

Denpar's perpetual self-improvement philosophy has benefited all of its team members. Since 1995, both through personnel trainings and service seminars, the company has always sought to make progress to better serve its customers. Our service team has stayed up-to-date with the certification and qualifications necessary to maintain and diagnose today's ever-advancing technologies. 

Denpar acknowledges this "customer-first" approach as a fundamental part of its business model and is determined to continue its operations as such. Remember; sailing is no joke... And we take our business seriously.